Kviečiame uogininkystės ūkius registruotis audiovizualinės produkcijos kūrimui

Kviečiame registruoti savo uogininkystės ūkį ir jame vykdomą uogų auginimo arba perdirbimo veiklą audiovizualinės produkcijos sukūrimui.

Audiovizualinės produkcijos (video klipas, nuotraukos) sukūrimo metu, ūkyje pristatoma kaip vykdoma uogų auginimo veikla, kaip ES parama padėjo įkurti/išplėsti ūkį ar tiesiog kokias technologijas su ES parama ūkyje tikslinga įdiegti norint automatizuoti/efektyvinti procesus (išsamesnė informacija apie reikalavimus bus pateikta atrinktiems ūkiams).

Norintys dalyvauti, prašome užsiregistruoti iki 2023 m. gegužės mėn. 15 d. Esant didesniam norinčių skaičiui nei galimybėms, bus suteikiamas pirmumas pagal registracijos metu užpildytų anketų duomenis:

Kaip atrodo sukurta audiovizualinė produkcija apie uogų ūkius, galima pasižiūrėti LUAA Youtube kanale:  https://www.youtube.com/@luaalt/videos

Pasinaudokite šia puikia nemokama galimybe Jūsų ūkiui plačiau ir profesionaliau visuomenei pristatyti savo ūkyje auginamas lietuviškas uogas ir atrasti naujų ūkio draugų/klientų.

Related Articles