Renginio „Uogų fiesta 22“ akimirkos

Jau antrus metus Lietuvos uogų augintojų asociacijos (LUAA) nariai susitinka didžiausių uogų – arbūzų augintoju Justinos ir Nelijaus Zaleckių krašte, Elektrėnuose. Šiais metais susitikimo tikslas buvo LUAA įgyvendinto projekto „Kaimo plėtros programos (KPP) žinomumo didinimas, kuriant/plėtojant uogininkystės ūkius“ pristatymas, filmų apie ūkius peržiūra. Pranešėjas, Lietuvos uogų augintojų asociacijos vadovas, Tautvydas Gurskas pasidžiaugė, kad Lietuvos uogų augintojai aktyviai dalyvavo projekte. Projekto metu buvo sukurta 20 vnt. reportažinių video klipų apie uogų ūkius bei pačio ūkio nuotraukų komplektas. Renginio metu vyko video klipų premjera bei diskusijos su ūkio atstovu apie ūkyje naudojamas technologijas. Renginyje pristatytų klipų viešinimas bus pradedamas nuo rytojaus visą lapkričio mėn., kasdien susipažinant su kiekvienu ūkiu. Tad sekite LUAA kanale Youtube platformoje bei LUAA puslapyje Facebook tinkle, kad susipažintumėte su LUAA narių ūkiais.

Nacionalinės mokėjimo agentūros ir LUAA lėšomis įgyvendinant projektą buvo siekiama Pristatyti KPP galimybes ir skatinti jomis naudotis besikuriančius ir plėtrą vykdančius uogininkystės ūkius; Informuoti visuomenę ir galimus paramos gavėjus apie kaimo plėtros pavyzdžius ir gerąją praktiką LUAA narių ūkiuose bei Supažindinti lietuviškų uogų pirkėjus ir kitus uogininkystės ūkius apie geruosius KPP pavyzdžius, suteikiant jiems galimybę virtualiai aplankyti ūkius ir sužinoti apie ūkiuose auginamą produkciją.

Tikimės, kad LUAA narių susitikimas „Uogų fiesta“ taps tradicija, nes susibūrus visiems kartu visada yra apie ką padiskutuoti ir ką aptarti. Susitikę ūkininkai visada mielai dalinasi savo patirtimi, pasidžiaugia derliumi, arba pasiguodžia nesėkmėmis, kurių taip pat pasitaiko dirbant sunkų, bet labai įdomų ir įvairiapusį darbą ūkiuose. Kaip šiandien pasakė naujai prisijungęs narys, kad žinios, kuriomis dalinasi jau patyrę uogų augintojai yra labai svarbu norint išvengti klaidų, kurios kainuoja brangiai, o mokintis iš savo patirties reikia daug laiko. O turintiems daugiau patirties visada yra ką papasakoti ir ko pamokyti. Džiaugiamės, kad asociacijoje yra daug įvairių uogų augintojų su kuriais visada smagu susitikti, dalintis ir tiesiog būti kartu su savo bendraminčiais.

Visus norinčius prisijungti mielai kviečiame, daugiau sužinoti apie LUAA veiklą ir stojimo sąlygas  galite internetiniame puslapyje www.luaa.lt/

Daugiau renginio “Uogų fiesta ” akimirkų rasite LUAA puslapyje Facebook tinkle.

Related Articles