Registracija į mokymus “Uogininkystės ūkio specifika, įvaizdis, komunikacija ir buhalterijos tvarkymas” 2022 m. gegužės mėn.

Lietuvos uogų augintojų asociacija (LUAA) kartu su VšĮ Tyrimų ir mokymų centru vykdo projektą „Uogininkystės ūkių geroji patirtis ir praktika“ bei organizuoja nemokamus mokymus visiems norintiems tobulėti.

Projekto tikslas – užtikrinti keitimąsi patirtimi, žiniomis ir gerąją praktiką uogininkystės ūkiuose bei potencialių šių ūkių įkūrėjų tarpe, siekiant spręsti specifines ūkių problemas, diegti inovacijas, informuoti apie kaimo plėtros programos teikiamas galimybes, skatinti verslumą kaimo vietovėse.

Mokymai “Uogininkystės ūkio specifikacija ir iššūkiai” 2022 m. gegužės mėn. bus organizuojami 3 kartus skirtingomis dienomis ir laiku, mokymai “Uogininkystės ūkio buhalterinė apskaita” 4 kartus,  mokymai Uogininkystės ūkio komunikacija ir įvaizdžio kūrimas8 kartus.  Tad pasirinkite Jums tinkamus laikus ir registruokitės į tas grupes pagal datą ir laiką, kur planuojate dalyvauti. Nemokamų mokymų trukmė: 4 val.

Prašome registruotis tik tuo atveju, kai žinote, kad dalyvausite, kadangi vietų skaičius ribotas. Jei neplanuojate dalyvauti, palikite vietą kitam.

MOKYMAI GEGUŽĖS MĖNESĮ:

2 Tema: “Uogininkystės ūkio specifikacija ir iššūkiai”, pranešėja Ingė Auželienė

 

6 Tema: “Uogininkystės ūkio buhalterinė apskaita“, pranešėja Laima Buitkienė

 

7 Tema: “Uogininkystės ūkio komunikacija ir įvaizdžio kūrimas”,  pranešėja Ieva Smetonaitė

 

Jei atidarius nuorodą, sistema registruotis neleidžia, tai tą dieną jau mokymų grupė užpildyta ir rinkitės kitas datas.

Kaina: LUAA nariams ir visiems kitiems norintiems  seminarai nemokami

Vieta: nuotoliniu būdu (užsiregistravusiems bus atsiųsta prisijungimo informacija prieš mokymus).

Related Articles