Kviečiame į “Įmonės/ ūkio įvaizdis padedantis parduoti” ir uogienių gamybos bei etikečių ženklinimo mokymus!

Kviečiame 2020 m. vasario 1 dieną (šeštadienį) 9 val. Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos patalpose (108 auditorija), Liepų g. 1, Girionys, LT-53101 Kauno r. įvyks mokymai Lietuvos uogų augintojų asociacijos nariams.

 

  1. KTU CTF docentės Mildos Keršienės seminaras/mokymai apie uogų perdirbimą, uogienių gaminimą: kaip gaminti, kad jose išliktų geriausios savybės. Sužinosime kaip žymėti perdirbtą produkciją/uogienes, kas privalo būti nurodyta ant etikečių bei kokį etikečių ženklinimą pasirinkti.
  2. Įmonių komandų ir vadovų ugdymo programų autoriaus Ugniaus Savicko seminaras/mokymai “Įmonės/ ūkio įvaizdis padedantis parduoti”. Kalbėsime apie įmonės/ūkio įvaizdžio kūrimą, viziją, logotipą, etiketes ir panašius dalykus, ką privalo žinoti kiekvienas vadovas, norintis sėkmingai organizuoti pardavimus.
  • Mokymų metu bus galimybė atsiimti LUAA nario sertifikatus nariams, sumokėjusiems  nario mokestį už 2020 metus.
  • Mokymai nemokami tik esamiems LUAA nariams.
  • Nauji nariai norintys dalyvauti šiuose mokymuose, iki vasario 1 dienos turi sumokėti stojamąjį ir nario mokestį už 2020 metus kaip nurodyta www.luaa.lt tinklapio apačioje ir tada esate laukiami mokymuose!

P.S. Šeštadienį pradėsime registraciją į LUAA organizuojamą uogininkų cementovkę!

Related Articles