LUAA seminaras „ES paramos galimybės uogininkystės ūkiams 2023 – 2027 metais“

Seminaro dalomoji medžiaga prieinama tik LUAA nariams. Kviečiame prisijungti į LUAA narių gretas ir žinias apie uogininkystę plėsti kartu.

Pateikiame seminaro įrašą:

 

 

Kviečiame ūkininkus ir jaunimą norinčius kurti/modernizuoti uogų ūkius dalyvauti nemokamame, nuotoliniame seminare „ES paramos galimybės uogininkystės ūkiams 2023 – 2027 metais”.

LUAA organizuojamas internetinis renginys vyks nuotoliniu būdu 2023 m. gegužės mėn. 25 d. (ketvirtadienį), 19:00 val., prisijungiant per Zoom programą/nuorodą, kuri bus išsiųsta renginio dieną visiems užsiregistravusiems iš anksto

Norintys dalyvauti seminare privalo užsiregistruoti į renginį, užpildžius informaciją žemiau esančioje registracijos anketoje:

Prisijungimo nuoroda prie seminaro bus atsiųsta renginio dieną registracijos metu nurodytu el. paštu. Seminaras organizuojamas nuotoliniu būdu per Zoom programą.

Planuojamos pristatyti priemonės ir darbotvarkė:

  • Pasėlių, augalų ir gyvūnų draudimas;
  • Labai smulkių ūkių plėtra;
  • Smulkių-vidutinių ūkių plėtra;
  • Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas;
  • Klausimai, diskusija.

Tad jei dar nesate LUAA narys, kviečiame prisijungti prie mūsų. Stojimo sąlygos ir mokėjimo tvarka LUAA tinklapio apačioje.

Taip pat kviečiame susipažinti su LUAA išleistais el. leidiniais apie AVIEČIŲ ir ŠILAUOGIŲ plantacijos įrengimą bei priežiūrą: https://www.luaa.lt/el-leidiniai-avieciu-ir-silauogiu-plantacijos-iveisimas-bei-prieziura-uogu-augintojams/

 

Related Articles