Dėl nario mokesčio mokėjimo už 2023 metus ir narystės pažymos NMA

Informuojame, kad Lietuvos uogų augintojų asociacijos (LUAA) veikla apima visą Lietuvos teritoriją ir jos veiklos trukmė yra ilgiau kaip 5 metai. Tad LUAA narius, kuriems reikalinga NMA pažyma dėl narytės asociacijoje, kviečiame kreiptis el. paštu (info@luaa.lt) pažymai išduoti.  Pažyma išduodama tik LUAA nariams, kurie yra sumokėję narystės mokestį už einamuosius metus.

 

Taip pat primename, kad nario mokestį už 2023 m. reikia sumokėti iki 2023 m. vasario 28 d. Tie, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių negali sumokėti nario mokesčio laiku, gali jį sumokėti ir dalimis, mokėjimo grafiką suderinę su Asociacijos administracija (info@luaa.lt).

Norime atkreipti dėmesį, kad turime narių, kurie iki šios dienos nėra sumokėję nario mokesčio už 2023 metus. Vadovaujantis Asociacijos įstatų 12.8 punkto nuostatomis, nariai, nesumokėję 2023 m. nario mokesčio iki 2023 m. vasario 28 d. Valdybos sprendimu bus pašalinti iš Asociacijos.

Taip pat primename, kad tik narystės mokestį sumokėję LUAA nariai turi teisę naudoti LUAA atributiką savo veikloje, naudoti maišelius su LUAA atributika ir kitos veiklos siejamos su LUAA naryste.

Informacija dėl narystės mokėjimo:

Naujas asmuo norintis tapti LUAA nariu pateikia prašymą ir  sumoka 100 eur (stojamasis 50 eur ir metinis 50 eur), esami nariai moka tik narystės mokestį (50 eur) kasmet  už einamuosius metus iki vasario 28 d pagal žemiau esančius rekvizitus.

Gavėjas:         Lietuvos uogų augintojų asociacija

Gavėjo sąskaita:    LT537300010154173521

Mokėjimo paskirtis: Jūsų el. pašto adresas.

Related Articles