Uogų ūkius kviečiame registruotis dalyvauti projekte

Kviečiame registruoti savo uogų ūkį ir jame vykdomą uogų auginimo arba perdirbimo veiklą audiovizualinės produkcijos sukūrimui 2024 metais. Audiovizualinės produkcijos (reportažinis video klipas, ūkio nuotraukos) sukūrimo metu, ūkyje pristatoma kaip vykdoma uogų auginimo veikla, kaip ES parama padėjo įkurti/išplėsti ūkį ir panašūs aspektai (išsamesnė informacija apie reikalavimus bus pateikta užregistruotiems ūkiams).

Tai unikali galimybė Jūsų ūkiui plačiau ir profesionaliau pristatyti savo uogų ūkį, atrasti naujų klientų bei supažindinti uogų valgytojus/ūkio gerbėjus su kokia meile ir įdedamu darbu yra užauginama Jūsų ūkio lietuviškos uogos.

Norintys dalyvauti, prašome užsiregistruoti (iki 2024 balandžio 15 d.) pagal žemiau esančią nuorodą. Esant didesniam norinčių skaičiui nei galimybėms, pirmumas bus suteikiamas pagal registracijos metu užpildytose anketose nurodytus duomenis:

Kaip atrodo sukurta audiovizualinė produkcija apie uogų ūkius, galima peržiūrėti LUAA Youtube kanale:  https://www.youtube.com/@luaalt/videos

Suskubkite pasinaudoti šia puikia nemokama galimybe Jūsų ūkiui plačiau ir profesionaliau visuomenei pristatyti savo ūkyje auginamas lietuviškas uogas!

Related Articles