Kviečiame registruotis projekte “Pasimatuok darbą uogų ūkyje!” 2023 – 2024 metams

Lietuvos uogų augintojų asociacija kviečia uogininkystės ūkių atstovus registruotis projekte “Pasimatuok darbą uogų ūkyje!”, kurio veiklos vyks 2023 – 2024 metais.

Renginio “Atviras ūkis” metu, “Atviras ūkis” lankyutojai būtų supažindinami su uogų ūkio niuansais, galėtų išbandyti uogyno priežiūros/uogų derliaus dorojimo veiklas ir taip “Pasimatuoti darbą uogų ūkyje”. Taip pat sukurtos audiovizualinės produkcijos metu visuomenė/uogų valgytojai būtų supažindinami su kokia meile ir įdedamu darbu yra užauginama Jūsų ūkio uogos.

UOGININKYSTĖS ŪKIO REGISTRACIJOS ANKETA >

Ūkių dalyvių skaičius ribotas, tinkamus dalyvius atrinksime pagal projekto veiklose numatytus kriterijus, tad išsamiai užpildykite anketą. Su tinkamais dalyviais LUAA susisieks aptarti viską išsamiau.

Registracija vykdoma 2023 m. rugsėjo mėn., tad paskubėkite savo ūkiui rezervuoti vietą ir renginio “Atviras ūkis” veiklas, nes numatytos veiklos planuojamos 2023 – 2024 metais tik atrinktuose ūkiuose.

Mes tikime, kad lietuviška uoga yra vertybė ir reikia šviesti visuomenę/valgytojus su kokia meile ir darbu ji užauginama!

Projektą remia:

Related Articles