Kviečiame švęsti Nacionalinę uogų dieną 2022 m. liepos 10 d.!

LUAA (Lietuvos uogų augintojų asociacija) 2022 m. liepos 10 dieną (sekmadienį) kviečia visus uogų augintojus ir vartotojus, mylinčius sveikas lietuviškas uogas švęsti ir minėti NACIONALINĘ UOGŲ DIENĄ. Liepos pradžioje Lietuvoje uogų pasirinkimas yra pats didžiausias – galima rasti braškių, medlievos, sausmedžio uogų ir jau mėgautis šilauogėmis bei pirmosiomis avietėmis.

LUAA nariai – uogininkystės ūkių atstovai 2022 d. liepos 10 d. visoje Lietuvoje skelbs apie atvirų durų dienas savo ūkiuose. Tiesiog susiraskite artimiausią uogų augintoją  žemėlapyje ir susisiekę su ūkiu, sužinokite kokias nuolaidas taiko ūkis Nacionalinės dienos proga. Priklausomai nuo ūkio ir auginamų uogų rūšių tai gali būti kvietimas skintas uogas pigiau, edukacijų/atrakcijų organizavimas ūkyje uogų pirkėjams, pažintis su ūkiu ar kitos veiklos siekiant minėti/švęsti nacionalinę uogų dieną.

Kiekvienas ūkis apie savo ūkyje taikomas nuolaidas/užsiėmimus nacionalinės uogų dienos proga skelbia savo interneto svetainėje ar socialinio tinklo profilyje. Tad siekdami skatinti lietuviškų ir sveikų uogų vartojimą, paminėkime nacionalinę uogų dieną kvietimu apsilankyti pirkėjus/vartotojus.

LUAA

 

Related Articles