Kviečiame švęsti Nacionalinę uogų dieną 2023 m. liepos 2 d. (pirmąjį liepos sekmadienį)!

LUAA  inicijuotą NACIONALINĘ UOGŲ DIENĄ 2023 metais kviečiame švęsti liepos 2 dieną (pirmąjį liepos sekmadienį) . Liepos pradžioje Lietuvoje uogų pasirinkimas yra pats didžiausias – galima rasti braškių, medlievos, sausmedžio uogų ir kai kuriuose ūkiuose jau mėgautis šilauogėmis bei avietėmis.

LUAA nariai, kurių ūkiuose pirmąjį liepos sekmadienį dera uogos, 2023 d. liepos 2 d. visoje Lietuvoje skelbs apie atvirų durų dienas savo ūkiuose.  Priklausomai nuo ūkio ir auginamų uogų rūšių tai gali būti kvietimas skintas uogas pigiau, edukacijų/atrakcijų organizavimas ūkyje uogų pirkėjams, pažintis su ūkiu ar kitos veiklos siekiant minėti/švęsti nacionalinę uogų dieną populiarinant lietuviškų uogų vartojimą.

Kiekvienas ūkis apie savo ūkyje taikomas nuolaidas/užsiėmimus nacionalinės uogų dienos proga skelbia savo interneto svetainėje ar socialinio tinklo profilyje. Tiesiog susiraskite artimiausią lietuviškų uogų augintoją žemėlapyje ir susisiekę su ūkiu ar apsilankę ūkio socialiniame profilyje sužinokite kokias nuolaidas/akcijas siūlo ūkis Nacionalinės dienos proga.

Tad LUAA kviečia visus uogų augintojus ir vartotojus, mylinčius sveikas lietuviškas uogas švęsti, populiarinti ir minėti NACIONALINĘ UOGŲ DIENĄ

LUAA

 

Related Articles